Jak możemy Ci pomóc?

Organizujemy spotkania firmowe, które mają polepszyć samopoczucie pracowników. Łączymy warsztaty pogłębiające wiedzę z różnymi formami aktywności fizycznej.

Zajmujemy się również aranżacją przestrzeni biurowych, by były zgodne z zasadami ergonomii, a co za tym idzie wygodne dla pracowników. Szkolimy profesjonalistów.

W wolnym tłumaczeniu wellbeing oznacza dobre samopoczucie.

Wellbeing dla pracowników to działania mające na celu poprawę ich zdrowia fizycznego, psychicznego, zadbanie o przynależność do grupy i komunikację.  

To również dobrostan zawodowy, pozwalający na rozwój pracownika, zapobiegając wypaleniu w pracy.  Aby temu zapobiec, oferujemy wiele szkoleń dedykowanych.

Stawiamy na współpracę oraz indywidualne podejście do klienta. Jeśli masz pomysł na event, chętnie Cię wysłuchamy i pomożemy w jego organizacji.

Jeśli Twój plan będzie wymagał zmian lub dodatkowych atrakcji, chętnie pomożemy w stworzeniu idealnego wydarzenia spersonalizowanego dla Ciebie lub Twojej firmy.

Jasne! Nasze programy opracowałyśmy z myślą o małych, jak i dużych firmach.

W naszym portfolio znajdziesz również wydarzenia realizowane dla grup 10-osobowych

Zajęcia typu joga, czy pilates mogą  odbyć się w biurze, jeśli w danej firmie jest na to odpowiednia przestrzeń.

Jeśli nie ma takiej możliwości, proponujemy spotkanie integracyjne zespołu w przyjaznej przestrzeni dostosowanej do potrzeb firmy.

Imprezy firmowe oraz integracyjne organizujemy w Bydgoszczy, okolicach, jak i poza województwem kujawsko-pomorskim.

W zależności od potrzeb firmy przygotowujemy indywidualne programy w konsultacji z naszym klientem. Nasze doświadczenie pozwala nam organizować wydarzenia w dowolnym miejscu w Polsce, pod dachem i w plenerze.

Nasza oferta wydarzeń, warsztatów, szkoleń oraz atrakcji dla pracowników jest szyta na miarę.

Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, od fizjoterapeutów, psychologów, nauczycieli jogi, po malarzy, dźwiękoterapeutów, couchów oraz doświadczonych trenerów.

Podczas spotkania z nami dobierzemy najlepsze rozwiązania i zapewnimy szczegółowe informacje dotyczące każdego elementu wydarzenia.

Na stronie znajdują się jedynie przykładowe pomysły na integrację zespołową.

Zawsze przygotowujemy indywidualny program, który omawiamy na spotkaniu z klientem.

Podcast Zawodowo dostępny jest na wielu platformach streamingowych. Znajdziecie go m.in. na Spotify, YouTube, Buzzsprout czy na Google Podcasts. Dostępny jest również na naszej stronie.